Czy warto otworzyć mobilny serwis aut ciężarowych?  

mobilny serwis aut ciężarowych Europ

Co, gdy ciężarówka zepsuje się w trasie, a kierowca nie ma umiejętności ani narzędzi, żeby ja naprawić? Czy konieczne jest wzywanie lawety, która będzie kosztować nawet kilka tysięcy złotych? Zapraszamy do lektury! Dowiesz się, na czym polega mobilny serwis aut ciężarowych Europa i czy warto taki otworzyć.

Mobilny serwis aut ciężarowych Europa – O co chodzi?  

Wyobraź sobie sytuację, w której kierowca ciężarówki nagle ma problem, żeby ją odpalić lub wyświetla mu się nieznana kontrolka. Z Internetu dowiaduje się, że nie może kontynuować jazdy.  Jest daleko od bazy, w drugiej części Polski, na jakiejś polnej drodze. A może, co gorsza, jest za granicą. Co w takiej sytuacji ma zrobić? Czy jest zdany na drogą lawetę? Na szczęście nie! Mobilny serwis aut ciężarowych Europa przyjedzie bez względu na to, gdzie zepsuje się ciężarówka. Zespół będzie wyposażony w potrzebny sprzęt, a jeśli naprawy nie będzie się dało wykonać w terenie zrobi to w najbliższej stacji naprawczej, z którą ma podpisana umowę. Zobaczmy, na podstawowy zakres usług takich serwisów:

  • diagnostyka komputerowa – ułatwia w szybki sposób zlokalizowanie usterki oraz jej naprawę;
  • wymiana sprzęgła,
  • wymiana wtrysków,
  • naprawy Adblue,
  • wymiana klocków hamulcowych,
  • wymiana rozruszników.

największą zaletą mobilnego serwisu aut ciężarowych jest to, że możesz liczyć na fachową i szybką pomoc, bez względu na to gdzie się znajdujesz. Obsługa autostrady, to nic specjalnego. Są także firmy, które nie ograniczają się jedynie do granic naszego państwa. Oferują pomoc na terenie całej unii Europejskiej.

mobilny serwis aut ciężarowych Poznań

Czy warto otworzyć taki serwis?  

Choć mobilny serwis aut ciężarowych Poznań najczęściej dobrze zarabia, to trzeba się liczyć z wezwaniami o każdej porze dnia i nocy, a także roku. Święta, nie święta, weekend – musisz być pod telefonem, gotowy na wyjazd. Podobnie twoi pracownicy. Poza tym, musisz posiadać specjalistyczny sprzęt i oczywiście kwalifikacje. Naprawa ciężarówki i to w terenie nie jest łatwa. Ale zarobki zachęcają.