Hurtownia stali Poznań – jakie usługi świadczy i co możemy w niej kupić?

Hurtownia stali Poznań

Metale o różnych właściwościach wykorzystywane są w wielu branżach. Działające na rynku hurtownie staliw swojej ofercie posiadają wiele produktów. Ale, aby przyciągać nowych klientów, stale poszerzają swoją ofertę. Sprawdź, co znaleźć można w hurtowniach stali.

Materiały, które znajdziemy w hurtowni stali

Hurtownia stali Poznań w swojej ofercie posiada zazwyczaj szereg różnorodnych produktów. Najczęściej zakupić w niej możemy: blachę kwasoodporną i żaroodporną, pręty żaroodporne i kwasoodporne, rury i inne produkty. Ważne, aby takie hurtownie oferowały produkty najwyższej jakości, dzięki temu zadowoleni klienci będą powracali.

Pręty żaroodporne

Usługi świadczone przez hurtownie stali

Hurtownie stali w swojej ofercie posiadają nie tylko produkty na sprzedaż. Ale świadczą również usługi, które związane są z branżą metalurgiczną. Najczęściej świadczone usługi to:

  • cięcie wodą – dzięki tej obróbce uzyskuje się perfekcyjne krawędzie przy obrabianym materiału, które nie wymagają dalszej obróbki,
  • frezowanie CNC – możliwa jest obróbka nie tylko metali, ale również i innych materiałów o płaskiej powierzchni,
  • toczenie CNC – tej metodzie poddaje się materiały w kształcie brył obrotowych, można obrabiać zarówno zewnętrzną, jak i wewnętrzną część materiału.

Bardzo często Poznań hurtownia stali w swojej ofercie posiada również szlifowanie, spawanie, ciecie laserem i wiele, wiele innych. To, jakie usługi świadczone są, zależy przede wszystkim od dostępnego sprzętu.

Ze stali zwykłych, nierdzewnych oraz kwasoodpornych i takich, które odporne są na ścieranie wykonywane są między innymi przenośniki ślimakowe i kubełkowe. Ich wykorzystanie jest bardzo szerokie. Stosuje się je głównie w zakładach produkcyjnych, do transportowania materiałów sypkich. Wybierając miejsce, w którym dokonamy zakupu materiałów stalowych, należy zwrócić uwagę nie tylko na cenę tych materiałów, ale również ich jakość. Powinny posiadać atesty i certyfikaty, potwierdzające ich wysoka jakość.