Słodkie gadżety – na jakie okazje są modne w tym sezonie?

cukierki

Gadżety reklamowe od lat rządzą się pewnymi modami. W jednym sezonie trendy są breloki reklamowe, w innym notesiki z długopisem. Ostatnie lata pokazały jednak, że jeden z gadżetów niezmiennie utrzymuje się na szczycie popularności – są to cukierki reklamowe. Co ważne, cukierki te weszły do kanonu gadżetów nie tylko w formie reklamy dla firm – obecnie agencje reklamowe produkują je dla klientów indywidualnych na rozmaite okazje w formie personalizowanych słodkości – często znanych marek. Sytuację doskonale obrazuje zapotrzebowanie na gadżety reklamowe w Śremie.

 

Cukierki – coś, co smakuje każdemu!

Nie ma co się oszukiwać – niemal każdy, niezależnie od rygoru jego diety – uwielbia słodkości. Takim tokiem myślenia kierowali się reklamowcy, którzy lata temu postanowili użyć cukierków jako formy reklamy. Trafili w dziesiątkę! Cukierki reklamowe to niezmiennie jeden z najpopularniejszych gadżetów, wybieranych przez firmy, organizacje społeczne oraz klientów indywidualnych. Gdy dodatkowo cukierki reklamowe są personalizowane, stają się nie tylko słodkim, ale też uroczym gadżetem, który chętnie przyjmie każdy. Zapadają w pamięć, a w papierku skrywają dobrej jakości słodycz – obecnie najczęściej wybiera się krówki znanych marek. 

Cukierki dla firm, czy na wesele?

Personalizowane cukierki zawładnęły światem gadżetów reklamowych. Według obszernych danych agencji ze Śremu, gadżety reklamowe w Śremie to już nie tylko produkty dla firm, ale też dla klientów indywidualnych, którzy chętnie sięgają po nie na wiele okazji, jak chociażby wesela, komunie, chrzciny czy urodziny – zarówno w formie podziękowania dla gości, jak i dodatek do zaproszenia. Sytuację tę szczególnie obrazują cukierki reklamowe w Śremie – popularna agencja wykonała kilkaset zamówień na cukierki personalizowane dla klientów indywidualnych na przestrzeni roku. 

Indywidualny projekt papierka? Żaden problem!

Na przestrzeni ostatnich lat niezwykle modne stało się dołączanie drobiazgu do zaproszeń lub ofiarowanie go w podziękowaniu za przybycie na wybraną uroczystość. Ilość personalizowanych upominków jest ogromna – zdecydowanie jest w czym wybierać! Często jednak miły prezent okazuje się zbędnym elementem dla obdarowanego. W przypadku cukierków reklamowych w Śremie, zamawiający potwierdzają, że zdecydowana większość gości była zachwycona słodkim upominkiem, do tego cukierki podkreśliły design uroczystości – papierek, w który zawinięta jest słodycz, może być całkowicie personalizowany. Stąd też w galerii cukierków reklamowych w Śremie zobaczymy krówki w stylu boho, landrynki glamour, popartowe cukiereczki czy eleganckie, firmowe słodkości. Bez problemu dokonamy personalizacji opakowania na styl uwielbiany przez dziecko, zmieścimy wybrany przez siebie napis, jak choćby słowo „dziękujemy” czy imiona młodej pary. 

cukierki w słoju

Czy cukierki reklamowe nadal będą trendy?

Nasza redakcja, konsultując się z rozmaitymi agencjami, uważa, że tak, cukierki reklamowe prędko nie znikną z list zamówień. Dlaczego? Po pierwsze, to jeden z najtańszych gadżetów reklamowych, po drugie – spersonalizowane papierki są zdecydowanie atutem, który doda klasy każdemu przyjęciu lub utrwali logo firmy. Co najważniejsze – z pewnością w chwilach kryzysu dietetycznego umilą chwilę przy kawie, wywołując jednocześnie wspomnienia imprezy czy wykonanie przez daną firmę usługi.